Copa Libertadores: "Remis" w argentyńsko-brazylijskich półfinałach

Piłkarze Boca Juniors Buenos Aires wygrali u siebie z Palmeiras Sao Paulo 2:0 (0:0) w środowym, pierwszym meczu półfinałowym Copa Libertadores, południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów. Rewanż za tydzień w Brazylii.

Obie bramki strzelił rezerwowy Dario Benedetto w 83. i 88. minucie. Wszedł na boisko w 77. minucie, zastępując Ramona Abilę.

W listopadzie ubiegłego roku Benedetto doznał ciężkiej kontuzji kolana, a do treningów wrócił po ośmiu miesiącach.

Z kolei we wtorkowym spotkaniu 1/2 finału obrońcy trofeum Gremio Porto Alegre pokonali na wyjeździe River Plate Buenos Aires 1:0 (0:0). Gola zdobył Michel Ferreira dos Santos w 62. minucie.

Wyniki pierwszych półfinałów:

środa, 24 października
Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna) - Palmeiras Sao Paulo (Brazylia) 2:0 (0:0)