Cerrad Czarni Radom z potężnym sponsorem!

Siatkówka
Cerrad Czarni Radom z potężnym sponsorem!
fot. PAP

Coraz lepsze informacje docierają z Radomia, gdzie ekipa Cerrad Czarnych występująca na parkietach PlusLigi podpisała niedawno umowę z potentatem w brażny energentycznej - firmą Enea. Współpraca będzie obowiązywać co najmniej do końca sezonu 2018/2019. Prowadzone są również rozmowy na kolejne lata, które mogą być bardzo owocne dla radomskiej siatkówki.

Cerrad Czarni rozpoczęli tegoroczne zmagania w PlusLidze od dotkliwej porażki na własnym parkiecie z Jastrzębskiem Węglem 0:3. W kolejnych dwóch spotkaniach było już znacznie lepiej, ponieważ podopieczni Roberta Prygla wygrali w Olsztynie z tamtejszym Indykpolem, a następnie w Lubinie z Cuprum - w obu przypadkach bez straty seta.

 

Dobra inauguracja sezonu to nie koniec pozytywnych wieści z Radomia. Klub niedawno pochwalił się na łamach swojej strony internetowej pozyskaniem potężnego sponsora - firmy Enea.

 

- To bardzo ważne spotkanie dla dalszego funkcjonowania oraz całego środowiska siatkarskiego i naszego klubu. Miło mi jest Państwa poinformować, że w tym sezonie firma ENEA dołącza do grona głównych sponsorów klubu, a logo firmy zagości na koszulkach naszej drużyny - powiedział prezes klubu, Wojciech Stępień.

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze