PlusLiga: GKS Katowice – Cuprum Lubin. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice – Cuprum Lubin. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz GKS Katowice – Cuprum Lubin zainauguruje 4. kolejkę PlusLigi. Gospodarze w zdecydowanie lepszych humorach podejdą do tego spotkania niż zespół prowadzony przez Marcelo Fronckowiaka. Katowiczanie są faworytem piątkowego starcia, ale gości zrobią wszystko, żeby się w końcu przełamać. Transmisja meczu GKS Katowice – Cuprum Lubin na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.

Podopieczni Piotra Gruszki mają za sobą bardzo udany początek sezonu. Pokonali Indykpol AZS Olsztyn (3:1), ulegli po tie-breaku Treflowi Gdańsk i w ostatniej kolejce ponownie wygrali – tym razem gładko (3:0) z Asseco Resovią Rzeszów na Podpromiu. Dzięki siedmiu zdobytym punktom, dość nieoczekiwanie zajmują miejsce na najniższym stopniu podium w tabeli PlusLigi.

 

Z kolei Cuprum Lubin wszedł fatalnie w sezon. Trzy porażki i zaledwie jeden wygrany set (0:3 z ONICO Warszawa, 1:3 z Chemikiem Bydgoszcz, 0:3 z Cerrad Czarnymi Radom) sprawiają, że lubinianie są "czerwoną latarnią" ligi i wydaje się, że nie będą mieli wiele do powiedzenia w Katowicach. Jednak drużyna z Dolnego Śląska musi zacząć punktować, jeśli myśli o wydostaniu się z dna tabeli.

 

Emocji w spotkaniu rozgrywanym na Górnym Śląsku z pewnością nie zabraknie. Dla miejscowej ekipy będzie to wielka szansa, żeby umocnić się w czołówce. Z kolei dla przyjezdnych jest to okazja, żeby w końcu zażegnać feralną passę.


Transmisja meczu GKS Katowice – Cuprum Lubin w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze