Hadrava rozstrzelał siatkarzy PGE Skry zagrywką! (WIDEO)

To było efektowne zwieńczenie drugiego seta! Jan Hadrava pojawił się w polu zagrywki przy stanie 17:21 i popisał się trzema asami serwisowymi! Dzieła zniszczenia dokonał atakiem z przechodzącej piłki Miłosz Zniszczoł. W meczu 4. kolejki PlusLigi siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali 0:3 z Indykpolem AZS Olsztyn.

Przy stanie 17:21 w drugiej odsłonie siatkarze z Bełchatowa mogli mieć jeszcze jakieś nadzieje na odwrócenie losów tego seta. Wówczas w polu zagrywki pojawił się Jan Hadrava...

Już po jego pierwszym serwisie trener Roberto Piazza zmienił przyjmujących – za Milada Ebadipura wszedł  Piotr Orczyk. Na niewiele się to zdało, bo po chwili Czech ustrzelił zmiennika zagrywką. Piazza dalej zmieniał, za Artura Szalpuka pojawił się Milan Katić. Hadrava nic sobie z tego nie robił i posłał na stronę bełchatowian trzeciego z rzędu asa! To była piłka setowa dla Indykpolu AZS. Kolejną zagrywkę siatkarze PGE Skry już przyjęli, ale akcję zdołali skończyć olsztynianie. Zniszczoł ustalił wynik seta na 17:25.