Gwóźdź za gwoździem! Najlepsze akcje kosmicznego Leona w hicie Serie A1 (WIDEO)

Siatkówka

Wilfredo Leon z miejsca stał się kluczową postacią Sir Safety Perugia, a jego świetna dyspozycja była na wagę złota w hicie Serie A1 z Itas Trentino. Przyszły reprezentant Polski na początku spotkania był uśpiony, jednak w pewnym momencie wszedł na najwyższe obroty i kończył wręcz niemożliwe piłki, prowadząc swój zespół do zwycięstwa 3:1!

Perugia przegrała pierwszego seta, a Leon był wówczas niewidoczny. Kubańczyk i jego zespół jednak szybko wzięli się w garść, powoli dominując parkiet. Drugi set należał już do gospodarzy, a ogromna w tym rola Leona, który kończył niemożliwe wręcz piłki z drugiej linii. Na hali rozbrzmiewało gromkie "Leeeeeon!" prowokowane przez zachwyconego spikera.
 
Sytuacja nie zmieniła się w kolejnych partiach. Perugia dominowała i mimo wyrównanych końcówek to zespół gospodarzy kończył je zwycięsko. Rozgrywający Luciano De Cecco w kluczowych momentach rozrzucał piłki właśnie do znajdującego się w topowej dyspozycji przyjmującego, a ten nie zawodził.
 
26 punktów na przestrzeni czterech setów, w tym aż cztery asy serwisowe! Z tak imponującym dorobkiem zakończył hitowe spotkanie Leon, który wraz ze swoim zespołem notuje świetny start w Serie A1. Pierwsze trzy spotkania Perugii to komplet punktów i trzy efektowne wygrane.
 
Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino 3:1 (17:25, 25:18, 26:24, 25:22) 
 
Najlepsze akcje Leona w meczu z Trentino w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie