PlusLiga: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
PlusLiga: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Czwartą kolejkę PlusLigi zakończy poniedziałkowy mecz MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel. Tu nietrudno wskazać faworyta. Będzinianie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ugrali zaledwie dwa sety i wciąż nie zdobyli punktu. Transmisja meczu MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.

MKS Będzin rozpoczął ten sezon PlusLigi od trudnych bojów z ZAKSĄ i PGE Skrą. Momentami potrafili postawić się potentatom - ZAKSIE (1:3) i PGE Skrze (1:3), ale tylko w jednym secie. W ostatniej kolejce będzinianie ulegli AZS-owi Olsztyn (0:3).

 

Solidnie wzmocniona przed startem ligi, drużyna Jastrzębskiego-Węgla pokonała natomiast Cerrad Czarnych Radom 3:0, a następnie Wartę Zawiercie (3:2), prezentując momentami efektowną siatkówkę. W trzecim starciu jastrzębianie ulegli u siebie Stocznii Szczecin (0:3).

 

– W tym roku nie ma w lidze "dobrych" rywali. Przed nami trzeci w tym sezonie mecz wyjazdowy w ciężkiej hali i musimy od początku skoncentrować się na tym, by zagrać tak jak w Radomiu. Dobrze, że po tym spotkaniu będziemy mieli już za sobą grę na tych starszych obiektach, które dziś w lidze należą raczej do rzadkości. Trzeba wywieźć z Sosnowca jak najlepszy rezultat. Musimy po prostu grać swoje. Jeśli spełnimy ten warunek, to jesteśmy w stanie wygrać z każdym – powiedział drugi trener jastrzębian Leszek Dejewski.

 

Transmisja meczu MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport. Początek meczu od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie