Poruszające wpisy Wasilewskiego i Kapustki o włodarzu Leicester. "Brak słów"

Piłka nożna
Poruszające wpisy Wasilewskiego i Kapustki o włodarzu Leicester. "Brak słów"
fot. PAP

Jestem bardzo smutny. Brak mi słów, aby to opisać. Co za osoba. Dziękuję za wszystko. Spoczywaj w pokoju - napisał Marcin Wasilewski na łamach mediów społecznościowych pod adresem właściciela Leicester City, Vichaia Srivaddhanaprabhy, który w sobotę zginął w katastrofie helikoptera.

Nie mogę w to uwierzyć. To była jedna z najmilszych i najpozytywniejszych osób jakie kiedykolwiek miałem okazję poznać. Dziękuję za wszystko. Nigdy Pana nie zapomnę. Spoczywaj w pokoju - napisał z kolei Bartosz Kapustka.

 

Obaj polscy piłkarze grali w barwach "Lisów" w czasach, kiedy właścicielem klubu był Srivaddhanaprabha, który kupił Leicester w 2010 roku. Wasilewski trafił na King Power Stadium w 2013 roku i świętował sensacyjne mistrzostwo Anglii wywalczone trzy lata później. Kapustka nadal jest piłkarzem tego klubu, do którego przyszedł w 2016 roku, ale poprzedni i tegoroczny sezon przebywa na wypożyczeniu.

 

Jeden i drugi rzecz jasna mieli bardzo dobry konakt z właścicielem Leicester, który był bardzo otwartą osobą. Jego śmierć w wyniku katastrofy helikoptera, który rozbił się w minioną sobotę nieopodal stadionu King Power wywołała olbrzymie porusznie nie tylko w światowym futbolu. Praktycznie wszyscy zawodnicy, którzy mieli styczność z 61-letnim biznesmenem wypowiadają o nim w samych superlatywach. Podobnie jest w przypadku polskich piłkarzy.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Very sad 💔I have no words to describe it. What a person,thank you for everything. RIP #theboss

A post shared by Marcin Wasilewski (@wasyl27) on Oct 28, 2018 at 5:03pm PDT

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze