FEN: Z kim zmierzy się Parke? Gwiazdor przywitał polskich fanów

Sporty walki

W poniedziałkowym magazynie "Puncher Extra Time" Paweł Jóźwiak oficjalnie ogłosił pozyskanie przez Fight Exclusive Night Normana Parke'a (25-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB). Irlandczyk z Północy w specjalnym wpisie na Facebooku wyraził swoją radość, która jest związana z powrotem do Polski.

W naszym kraju bił się już dwa razy, a ogólnie w KSW - trzy. Najpierw przegrał na Stadionie Narodowym z Mateuszem Gamrotem, a następnie stoczył z nim rewanż w Dublinie. Walka została przerwana w drugiej rundzie "po niezamierzonym wsadzeniu palca w oko" przez polskiego mistrza wagi lekkiej. Później pewnie wypunktował Łukasza Chlewickiego i zmienił organizację.

 

Szybko jednak wrócił. Już 12 stycznia wystąpi w walce wieczoru gali FEN 23. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem, choć kolejka chętnych jest długa. Swoje zainteresowanie wyrazili m.in. Maciej Jewtuszko, Kamil Gniadek czy też mistrz wagi lekkiej Fight Exclusive Night Mateusz Rębecki.

 

Parke jest gotowy przywitać każdego. Na swoim profilu na Facebooku przywitał się z polskimi fanami.

 

 

- Bardzo się cieszę, że mogę znowu dla was zawalczyć, kolejna walka w innej organizacji odbędzie się 12 stycznia. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na wasze wsparcie, ponieważ wiem, jak wspieracie polskich zawodników (...) - napisał.

 

Bardzo szybko zglosił się do niego Rębecki. - Dawaj na wojnę - odpowiedział.

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie