Kądzior znowu błysnął! Dwa gole w Pucharze Chorwacji

Trwa świetna seria Damiana Kądziora! Reprezentant Polski, który wszedł na boisko w 56. minucie, strzelił dwa gole w meczu Pucharu Chorwacji przeciwko Zelinie. Dinamo Zagrzeb wygrało 4:0.

Kądzior notuje w tym sezonie świetne liczby. W jedenastu meczach ligowych zdobył dwie bramki oraz zanotował osiem asyst! W ostatniej kolejce został bohaterem starcia ze Slavenem Belupo Koprivnicą, w którym miał asystę przy trafieniu Mario Budimira, a następnie sam trafił do siatki.

We wtorek zagrał również w meczu Pucharu Chorwacji i po raz kolejny błysnął. Na boisku pojawił się w drugiej połowie. W ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki, przypieczętowując wygraną swojej ekipy z Zeliną. Dinamo wygrało 4:0 i awansowało do 1/4 finału.

Zelina - Dinamo Zagrzeb 0:4 (0:1)

Bramki: Mario Gavranovic 45, Bruno Petkovic 83, Damian Kądzior 88, 90.