Laudrup odmówił Realowi Madryt

Piłka nożna
Laudrup odmówił Realowi Madryt
fot. PAP

Florentino Perez kontynuuje poszukiwania nowego trenera. Po tym, jak zniechęcił go Antonio Conte, postanowił zwrócić się do kolejnej osoby. Michael Laudrup oferty jednak nie przyjął...

Faworytem do zastąpienia Julena Lopeteguiego był Conte i już wydawało się, że jego zakontraktowanie jest tylko formalnością. W decydującym momencie Perez miał jednak wątpliwości, co do charakteru potencjalnego nowego trenera. Włoch w trakcie kariery dał się poznać jako osoba, która jest gwarancją trofeów, ale także... konfliktów. Podczas ostatniej przygody z Chelsea przez niego odszedł m.in. Diego Costa.

 

"Królewscy" zwrócili się więc w kierunku Michaela Laudrupa - swojego byłego piłkarza. Duńczyk jednak odmówił, gdyż jego zdaniem to nie jest odpowiedni moment na przejmowanie klubu w tak dużym kryzysie. To kolejny policzek dla Pereza, który stracił kolejnego kandydata ze swojej listy.

 

Tymczasowym szkoleniowcem Realu został Santiago Solari. "Królewscy" są na dziewiątym miejscu w La Liga ze stratą siedmiu punktów do pierwszej Barcelony.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze