Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Chojniczanka. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Chojniczanka. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

GKS Tychy i Chojniczanka to dwie drużyny, które w ostatnim czasie prezentują bardzo przeciętny poziom. Jedni i drudzy mają ogromne problemy z wygrywaniem. Obie drużyny liczą na przełamanie w piątek. Transmisja meczu GKS Tychy - Chojniczanka w Polsacie Sport.

Drużyna GKS Tychy ostatni raz z trzech punktów w Fortuna 1 Lidze cieszyła się 1 września. Od tego czasu zanotowała pięć remisów i trzy porażki. To spowodowało, że podopieczni Ryszarda Tarasiewicza plasują sie tuż nad strefą spadkową.

Chojniczanka ma z wygrywaniem podobne problemy, jak tyszanie. Zespół z Chojnic na trzy punkty czeka nieco krócej, bo od 22 września. Trzeba też dodać, iż GKS ma za sobą wpadkę w 1/32 Pucharu Polski, gdzie przegrał z Legionovią. Chojniczanka odpadła w tej samej fazie, ale jej rywalem była Legia Warszawa, która wygrała skromnie 1:0.

Na zapleczu Ekstraklasy Chojniczanka gra w Tychami od 2013 roku. Jak dotychczas cztery mecze kończyły się remisami, trzykrotnie lepsi byli piłkarze z Chojnic, a zaledwie jedną wygraną zanotowali tyszanie.

Transmisja meczu GKS Tychy - Chojniczanka od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze