MotoGP: Transmisja sesji treningowych i kwalifikacji na Polsatsport.pl!

Moto
MotoGP: Transmisja sesji treningowych i kwalifikacji na Polsatsport.pl!
fot. PAP

Dwa tygodnie temu w Japonii poznaliśmy mistrza świata sezonu 2018 w MotoGP. Marc Marquez (Honda), który obronił tytuł z 2017 roku, dopisując do statystyk piąty triumf w klasie królewskiej i siódmy we wszystkich kategoriach, niestety nie mógł ponownie smakować szampana w Australii. Po dwóch wywrotkach w treningach, kolizja podczas wyścigu wyglądała bardzo groźnie.

O ile karty w MotoGP są już rozdane. O tyle absolutnym thrillerem jest rywalizacja Marco Bezzecchiego i Jorge Martina w Moto3. Kandydaci do tytułu, co wyścig w zasadzie rozpoczynają walkę o tytuł. O ile w przypadku Martina, wywrotki i kontuzje zabierają mu punkty, o tyle w przypadku Bezzecchiego robią to rywale. Czy już w niedzielę poznamy mistrza świata? Miejmy nadzieję, że nie.
 
W kategorii Moto2 tytuł jest już prawie w rękach zawodnika ekipy SKY VR46 - Pecco Bagnaii. Ostatni wyścig w Australii  niestety nie był dla niego najbardziej udany, podobnie zresztą, jak dla jego rywala - Miguela Oliveiry. Obaj mają jeszcze szanse na tytuł, ale przewaga Włocha na Portugalczykiem wynosi 36 punktów i formalnością wydaje się być jego przypieczętowanie przez Francesco Bagnaię.
 
Czy rzeczywiście poznamy mistrzów już w ten weekend, o tym przekonamy się w niedzielę.
 
Treningi, kwalifikacje i wyścigi na sportowych antenach Polsatu, IPLI i na Polsatsport.pl
GJ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze