Woicki wściekły na sędziów! Sporna sytuacja w Olsztynie (WIDEO)

W połowie pierwszego seta meczu Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle miała miejsce sporna sytuacja. Sędziowie przyznali punkt gospodarzom, lecz po wideoweryfikacji zmienili decyzję. To rozwścieczyło kapitana Indykpolu Pawła Woickiego.

Przy stanie 13:15 Marcel Lux zaatakował z lewego skrzydła. Arbiter przyznał punkt gospodarzom, lecz trener ZAKSY nie zgadzał się z tą decyzją i poprosił o challenge. Na podstawie tego po krótkim zamieszaniu sędziowie zmienili zdanie i punkt powędrował do przyjezdnych.

To bardzo zdenerwowało Woickiego. Rozgrywający Olsztyna nie krył emocji i wdał się w dyskusję z sędzią pierwszą. Do rozmów dołączył trener Indykpolu Roberto Santilli. Niczego to jednak nie zmieniło i ZAKSA powiększyła przewagę, a ostatecznie wygrała seta.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.