Festiwal nieudolności siatkarzy Asseco Resovii (WIDEO)

W debiucie nowego trenera Gheorghe Cretu siatkarze Asseco Resovii podjęli na Podpromiu ekipę MKS Będzin. Pierwszy set był w wykonaniu drużyny z Rzeszowa prawdziwym festiwalem błędów własnych. To, co wyprawiali oni w rywalizacji na przewagi, można wręcz nazwać siatkarskim koszmarem.

Rzeszowianie w całym pierwszym secie popełnili aż trzynaście błędów własnych.  W rywalizacji na przewagi, od stanu 24:24 swą nieudolną grą trzymali rywali na powierzchni. To był prawdziwy festiwal różnorodnych wpadek: były pomyłki w ataku, dotknięcia siatki, przejścia linii, błędy w rozegraniu... W tym kluczowym fragmencie seta oddali rywalom aż pięć punktów!

Siatkarze z Będzina skorzystali z tych prezentów i gospodarze przegrali pierwszą odsłonę 33:35.

Końcówka pierwszego seta meczu Asseco Resovia – MKS Będzin w załączonym materiale wideo.