LSK: Developres gładko ograł KSZO

Developres SkyRes Rzeszów wygrał z KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18) w meczu pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Rzeszowianki miały kłopoty tylko w pierwszym secie, w dwóch kolejnych gładko poradziły sobie z rywalkami, które tymczasowo prowadzi trener Mateusz Janik.
LSK: Developres gładko ograł KSZO
fot. PAP
W weekend rozegrano pięć spotkań LSK, po których rzeszowianki zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Są bowiem jedyna drużyną, która nie straciła seta. Z kolei zawodniczki z Ostrowca Św. jako jedyne seta nie wygrały, na razie są więc na miejscu ostatnim. W poniedziałek kibiców czeka ostatni mecz tej kolejki, Chemik Police zagra z Legionovią.
 
O tym, że drużyny KSZO nie będzie prowadzić Białorusin Jegor Pimahin wiadomo było od końca września. Działacze długo szukali nowego trenera, aż wreszcie w niedzielę ogłosili, że ekipę z Ostrowca Świętokrzyskiego obejmie Słowak Frantisek Bockay. Oficjalnie pracę w KSZO rozpocznie w poniedziałek, więc w niedzielnym meczu z Developresem zespół prowadził Mateusz Janik, który docelowo będzie asystentem nowego trenera.

 

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18).

 

Developres SkyRes Rzeszów: Petya Barakowa, Jelena Blagojevic, Magdalena Hawryła, Michaela Mlejnkova, Kamila Witkowska, Katarzyna Zaroślińska - Agata Sawicka (libero) - Kinga Hatala, Agnieszka Rabka, Helene Rousseaux.

 

KSZO Ostrowiec: Svitlana Dorsman, Olga Geyko, Anna Miros, Paula Słonecka, Anastasiia Trach, Justyna Wojtowicz - Zuzanna Kucińska (libero).

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij