PlusLiga: Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Oba zespoły znajdują się w dolnej części tabeli, choć z pewnością mają znacznie większe aspiracje. Kto w niedzielę odniesie trzecie zwycięstwo w tym sezonie PlugLigi? Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz od 17.30 w Polsacie Sport!

Gospodarze w tym sezonie wygrywają to, co powinni wygrać oraz przegrywają to, co powinni przegrać. Zaczęli od ogrania GKS Katowice, by później polec w starciach z PGE Skrą Bełchatów i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W ostatniej kolejce pokonali jednak Indykpol AZS Olsztyn. Dwie wygrane na własnym parkiecie stawiają ich w roli faworyta niedzielnej potyczki.

 

- Przed tym starciem pracujemy głównie nad zagrywką, ponieważ ten element w Elblągu nie wyglądał najlepiej, a także przyjęciem, bo ono było niestabilne. Spodziewamy się zaciętego starcia, ponieważ i my i bydgoszczanie potrzebujemy punktów. Mamy nadzieję, że publiczność będzie nas głośno wspierać - stwierdził trener Trefla Andrea Anastasi w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

 

Chemik Bydgoszcz zaczął od sensacyjnego pokonania PGE Skry Bełchatów. Podopieczni Jakuba Bednaruka znakomicie zneutralizowali atuty mocniejszego przeciwnika i zasłużenie wygrali po tie-breaku. Później pokonali jeszcze Cuprum Lubin, ale dwa ostatnie nie starcia nie poszły po ich myśli - lepsze okazały się ekipy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Aluron Virtu Warty Zawiercie.

 

Kto odniesie się trzecie zwycięstwo w sezonie?

Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz od 17.30 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze