Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Najciekawszym niedzielnym starciem w siatkarskiej Serie A1 będzie mecz Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino. Na parkiecie spotkają się więc dwie z czterech najlepszych ekip z ubiegłego sezonu najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej. Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino w Polsacie Sport Extra.

Nie ma żadnych wątpliwości, że w niedzielny wieczór staną naprzeciw siebie drużyny, które w ostatnich latach są wiodącymi siłami w Serie A1. W 2018 roku obydwie ekipy były blisko mistrzostwa Włoch, ale zarówno Cucine Lube, jak i Itas musiały przełknąć gorycz porażki z Perugią. Siatkarze z Civitanovy przegrali 2:3 w finale, natomiast zawodnicy z Trento przegrali z przyszłym mistrzem Włoch w półfinale - także 2:3.

 

Los chciał, że zarówno Cucine Lube oraz Itas, zmierzyli się z Perugią także na początku tego sezonu. Wzmocnieni Leonem obrońcy tytułu, nie dali żadnych szans żadnej z drużyn, najpierw wygrywając z Trentino 3:1, a następnie bez straty seta odprawiając siatkarzy z Civitanovy. Jak na razie są to jedyne porażki w sezonie wicemistrzów i brązowych medalistów Serie A1. W pozostałych spotkaniach Cucine Lube i Itas pewnie zwyciężali.

 

W barwach obydwu druzyn nie brakuje największych gwiazd światowej i europejskiej siatkówki. W składzie Trentino pojawiają się takie nazwiska jak Srećko Lisnac, Aaron Russell i Jenia Grebennikov. Z kolei po drugiej stronie siatki możemy spodziewać się takich tuzów, jak Osmany Juantorena, Cwetan Sokołow czy Bruno Rezende. Która konstelacja gwiazd będzie świecić jaśniej?

 

Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino od 18:15 w Polsacie Sport Extra.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze