Nawałka w Lechu? Nietypowe żądania byłego selekcjonera

Piłka nożna
Nawałka w Lechu? Nietypowe żądania byłego selekcjonera
fot. Cyfrasport

Adam Nawałka zostanie trenerem Lecha Poznań – taka informacja obiegła polskie media. Poznański klub ma w ciągu najbliższych dni uzgodnić bardzo nietypowe warunki kontraktu. Były trener reprezentacji Polski ma poprowadzić „Kolejorza” tylko do końca sezonu.

Nawałka jest zainteresowany posadą trenera Lecha, ale z umową ważną do czerwca 2019 roku. 61-letni szkoleniowiec liczy na oferty z Chin, gdzie mógłby wynegocjować znacznie atrakcyjniejsze zarobki niż w Polsce. W przeszłości poznaniacy dwukrotnie proponowali pracę Nawałce, jednak nie był on zainteresowany. Tymczasowa posada wydaje się dla niego bardzo atrakcyjną opcją.

W niedzielę z klubem z Wielkopolski pożegnał się Ivan Djurdjevic. Projekt na lata nie doczekał się nawet końca rundy jesiennej, ponieważ prezesi Karol Klimczak i Piotr Rutkowski zwolnili Serba, w którego przed sezonem tak mocno wierzyli.

Tymczasowym szkoleniowcem „Kolejorza” został Dariusz Żuraw. Od wtorku rozpocznie pracę z pierwszym zespołem. Na jak długo? Wszystko zależy od pomyślności rozmów zarządu Lecha z Nawałką.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze