Trener Sandecji gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi

Piłka nożna
Trener Sandecji gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi
fot. Cyfrasport

W poniedziałkowym magazynie Fortuna 1 Ligi będziemy gościć w naszym studiu trenera Sandecji Nowy Sącz - Tomasza Kafarskiego. Nie zabraknie również naszych ekspertów Tomasza Łapińskiego i Janusza Kudybę. Program poprowadzi Szymon Rojek.

Sandecja na półmetku rozgrywek zajmuje 3. miejsce w tabeli. W 17. kolejce spadkowicz z Ekstraklasy prowadził już od 16. sekundy w meczu z GKS-em Jastrzębie po trafieniu Mateusza Klichowicza. Jednak w 88. minucie trafienie Adama Żaka sprawiło, że beniaminek wracał do domu z Nowego Sącza z cennym punktem. Podpieczni trenera Kafarskiego tracą do drugiego ŁKS-u Łódź trzy punkty, ale do prowadzącego w tabeli Rakowa Częstochowa strata wynosi już osiem "oczek". Wydaje się, że "Sączersi" mają spore szanse, żeby skutecznie powalczyć o powrót do elity.

 

43-latek stery w Sandecji objął 1 lipca tego roku i z klubem z Małopolski osiąga dobre rezultaty. Trener Kafarski mimo wciąż młodego wieku jak na szkoleniowca ma już spore doświadczenie w tym fachu. Prowadził już bowiem samodzielnie aż dziewięć klubów. Najdłużej pracował w Lechii Gdańsk (ponad dwa lata), którą w roli trenera poprowadził w 93 meczach. Również długi staż, jak na polskie warunki, ma także w Bytovii Bytów (75 meczów w roli szkoleniowca). Zwierzchnikiem piłkarzy "Czarnych Wilków" był przez blisko dwa lata.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport. Początek od godziny 20:30.  

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze