Liga Mistrzów: AS Monaco upokorzone w 24 minuty! Trzy bramki Club Brugge (WIDEO)

Kibice AS Monaco przecierali oczy ze zdumienia, oglądając mecz z Club Brugge w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już po 24 minutach ich ulubieńcy przegrywali 0:3...

Wynik w 12. minucie otworzył Hans Vanaken. Pięć minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie z rzutu karnego. Dzieła zniszczenia dopełnił Wesley, który pokonał bramkarza uderzeniem zza pola karnego. Wydaje się, że w tej sytuacji Kamil Glik zachował się zbyt pasywnie.

Co ciekawe, Club  Brugge to dopiero drugi belgijski klub, który prowadził 3:0 w meczu Ligi Mistrzów. Szlak przetarł Anderlecht Bruksela w spotkaniu z Werderem Brema w 1993 roku. "Fiołki" ostatecznie przegrały 3:5.

Trzy gole Club Brugge w załączonym materiale.