Polscy siatkarze zapraszają do wspólnego śpiewania hymnu!

Siatkówka
Polscy siatkarze zapraszają do wspólnego śpiewania hymnu!
fot. Cyfrasport

Odśpiewanie a capella Mazurka Dąbrowskiego przez kibiców to stały element meczów reprezentacji Polski siatkarzy rozgrywanych w polskich halach. Tym razem siatkarze zapraszają kibiców do wspólnego śpiewania hymnu z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

"11 listopada 2018 roku w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe będziemy śpiewać hymn państwowy. Dołącz do nas! Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie hymn. Polska Liga Siatkówki razem z "Niepodległą" – czytamy na stronie PlusLigi.

 

 

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania.

 

Szczegóły akcji na stronie niepodlegla.gov.pl.

RM, niepodlegla.gov.pl, siatkarskaligatv.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze