Borek ogłosił nową datę "Wojny Domowej"

Sporty walki

Mateusz Borek podczas studia przed galą w Koninie ogłosił, że gala MB Boxing Night: "Wojna Domowa" odbędzie się 22 grudnia. Poruszony został również temat Nikodema Jeżewskiego.

Początkowo gala MB Boxing Night: "Wojna Domowa" miała się odbyć 17 listopada w Radomiu. Organizator musiał ją jednak przełożyć.

- My jesteśmy gotowi, czyli ja, pięściarze, sponsorzy, produkcja. Okazuje się jednak, że moja wiara w ludzi jest trochę naiwna. Dwa miesiące temu spotkałem się z przedstawicielami miasta, z którymi współpraca przebiega bez zarzutu. Nalegałem również na spotkanie z głównym wykonawcą, który zapewniał, że terminu dotrzyma. Odwiedzam Radom dwa razy w tygodniu i widzę, w jaki sposób przebiegają prace w poszczególnych segmentach. Hala może będzie gotowa na 12 listopada, ale to nie wszystko. Musi nastąpić szereg odbiorów technicznych: od zgody strażaka, policjanta do sanepidu - powiedział niedawno promotor w rozmowie z Polsatsport.pl.

Podczas studia przed galą w Koninie Borek zdradził nowy termin gali. Odbędzie się ona 22 grudnia. Poruszony został również temat Nikodema Jeżewskiego, który na gali "Wojna Domowa" ma się zmierzyć z Adamem Balskim. Promotor tego pierwszego stwierdził, że czas pokaże, jak potoczy się przyszłość jego podopiecznego i czy w ogóle dojdzie do wyczekiwanego pojedynku. W Koninie Jeżewski wygrał z Lance'em Bryantem.

- Jeżewski miał boksować podczas "Wojny Domowej" z Adamem Balskim. Kilka tygodni temu stało się jasne, że wykonawca gali w Radomiu jest spóźniony i, że gala będzie przełożona. Możemy potwierdzić, iż odbędzie się ona 22 grudnia. Poinformowałem Krystiana i Nikodema o tej zmianie - stwierdził Borek.

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie