Niezwykle długie spotkanie Nawałki z władzami Lecha Poznań

Piłka nożna
Niezwykle długie spotkanie Nawałki z władzami Lecha Poznań
fot. CyfraSport

Lech Poznań zwolnił dotychczasowego trenera Ivana Djurdjevicia i postanowił zatrudnić w jego miejsce Adama Nawałkę. O powrocie byłego selekcjonera na ławkę trenerską długo spekulowano, jednak sprawy zaczynają przybierać realny obrót. Jak donosi "Przegląd Sportowy", w czwartek Nawałka spotkał się z władzami Kolejorza, by omówić warunki współpracy.

Po zwolnieniu Djurdjevicia, głównym kandydatem na stanowisko trenera Lecha Poznań został dość nieoczekiwanie Nawałka. Były selekcjoner jest zainteresowany, jednak umowa ma obowiązywać tylko do czerwca 2019 roku. 61-letni szkoleniowiec liczy na oferty z Chin i ma już zaplanowaną przyszłość.
 
Początkowo wydawało się, że plotki o Nawałce w Lechu to science fiction, jednak sprawy szybko nabrały realnego kształtu. Według "Przeglądu Sportowego" w czwartek 61-latek spotkał się z prezesem Karolem Klimczakiem, wiceprezesem Piotrem Rutkowskim i dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą, by omówić warunki współpracy i przedstawić wizję odbudowy zespołu.
 
Spotkanie miało trwać aż... dziewięć godzin! Były selekcjoner zażyczył sobie, żeby w jego sztabie znaleźli się starzy znajomi z kadry: Bogdan Zając, Tomasz Iwan oraz trener bramkarzy Jarosław Tkocz.
 
Działacze Lecha mają czas do końca tygodnia, aby podjąć decyzję w sprawie przyszłości Nawałki. Jednym z warunków byłego selekcjonera - jak to ma w zwyczaju - jest duża ingerencja w politykę transferową.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze