PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Aluron Virtu Warta zawiercie zmierzy się ze Stocznią Szczecin w ramach siódmej kolejki PlusLigi. Czy podopieczni Michała Mieszka Gogola podtrzymają serię zwycięstw? Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin w Polsacie Sport.

Zawiercianie spodziewali się ciężkiego rozpoczęcia sezonu. Na inaugurację grali z Asseco Resovią Rzeszów, która należała do grona faworytów. Podopieczni Marka Lebedewa nieoczekiwanie wygrali po tie-breaku. W drugim starciu w podobnym stosunku musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla. W poprzedniej kolejce pokonali GKS Katowice 3:1.

 

Stocznia to na obecną chwilę klub, który przyciąga największą uwagę w PlusLidze. Wszyscy mówią o jego finansach i gwiazdorskim zestawieniu. Ekipa doświadczonych graczy dba doskonale o aspekt sportowy i wykonuje doskonałą pracę dokładając do swojego dorobku kolejne zwycięstwa. Jedyną porażkę siatkarze Michała Mieszka Gogola odnotowali w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która jest jak dotąd niepokonana.

 

Zawiercianie wygrali trzy z sześciu spotkań. Mają na swoim koncie dziewięć punktów, co plasuje ich na ósmej pozycji w tabeli. Stocznia celuje w czołówkę. Mimo jednego zaległego meczu z Treflem Gdańsk szczecinianie zajmują czwartą lokatę.

 

W ubiegłym sezonie starcia tych ekip zakończyły się bilansem 1:1. W pierwszej batalii w Zawierciu lepszy 3:2 okazał się klub ze Szczecina, grający wtedy pod nazwą Espadon. Rewanż padł łupem Jurajskich Rycerzy 3:1. Stocznia to teraz jednak zupełnie inny zespół. Czy zawiercianie sprawią niespodziankę i pokonają przyjezdnych?

 

Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze