PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu siódmej kolejki PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów podejmie niepokonaną jak dotąd ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Będzie to starcie zespołów z dwóch biegunów ligowej tabeli. Relacja na żywo i wynik meczu Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

W poprzednich latach mecz Resovii z ZAKSĄ byłby niewątpliwie hitem kolejki. Inaczej jest jednak w tegorocznych rozgrywkach. Rzeszowianie są bowiem w głębokim dołku. Przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania, a w kolejnym czeka ich najtrudniejsza z możliwych przeszkód.

 

ZAKSA notuje doskonałe rozpoczęcie rozgrywek. Seria sześciu zwycięstw napędza zespół trenera Andrei Gardiniego. Po drodze wicemistrzowie Polski pokonali już takie drużyny, jak Stocznia Szczecin, Trefl Gdańsk czy Jastrzębski Węgiel. Od początku sezonu kędzierzynianie stracili zaledwie dwa sety.

 

Tak rozpędzona ZAKSA wydaje się niemożliwa do pokonania. Siatkarze z Podkarpacia w poprzedniej kolejce udowodnili jednak, że po zmianie trenera zaczynają wracać na właściwe tory. Zagrali bardzo wyrównany mecz z PGE Skrą Bełchatów. Co prawda przegrali go 1:3, ale w każdym z setów prowadzili równorzędną walkę do ostatnich piłek.

 

Czy będą w stanie wspiąć się na wyżyny i sprawić niespodziankę wygrywając pierwszy mecz w sezonie z ZAKSĄ?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 14:45 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze