Niepokorny pomocnik w latach 2011-2017, z krótką przerwą na wypożyczenie do Sevilli, reprezentował barwy Manchesteru City. Z tym klubem sięgnął po dwa mistrzostwa Anglii, Puchar Ligi Angielskiej oraz Tarczę Wspólnoty. Pod koniec 2015 roku doznał jednak powazniego urazu, który wyeliminował go z gry na kilka miesięcy. Nie potrafił już wrócić do szczytowej formy, co poskutkowało tymczasowym przeniesieniem właśnie do Sevilli.

 

Kiedy wrócił, nie było dla niego miejsca w Manchesterze. W związku z tym wybrał grę w Turcji, konkretnie w Antalyasporze. Po kilku miesiącach rozwiązał jednak kontrakt. Po kilku tygodniach został też zawieszony przez UEFA za złamanie przepisów dopingów. Kara kończy się w grudniu 2016 roku.

 

Najlepiej Nasriemu wiodło się za czasów Manuela Pellegriniego, czyli od 2013 do 2016 roku. Chilijczyk jest aktualnie trenerem West Ham United i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie mógł skorzystać z usług byłego podopiecznego. Nasri od początku listopada trenuje razem z klubem, a po przejściu testów medycznych ma podpisać kontrakt na sześć miesięcy z opcją przedłużenia.