Nasri ma wrócić do Premier League. Zostały tylko testy medyczne

Piłka nożna
Nasri ma wrócić do Premier League. Zostały tylko testy medyczne
fot. PAP

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Samir Nasri znajdzie nowy klub. Po tym, jak przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z West Ham United.

Niepokorny pomocnik w latach 2011-2017, z krótką przerwą na wypożyczenie do Sevilli, reprezentował barwy Manchesteru City. Z tym klubem sięgnął po dwa mistrzostwa Anglii, Puchar Ligi Angielskiej oraz Tarczę Wspólnoty. Pod koniec 2015 roku doznał jednak powazniego urazu, który wyeliminował go z gry na kilka miesięcy. Nie potrafił już wrócić do szczytowej formy, co poskutkowało tymczasowym przeniesieniem właśnie do Sevilli.

 

Kiedy wrócił, nie było dla niego miejsca w Manchesterze. W związku z tym wybrał grę w Turcji, konkretnie w Antalyasporze. Po kilku miesiącach rozwiązał jednak kontrakt. Po kilku tygodniach został też zawieszony przez UEFA za złamanie przepisów dopingów. Kara kończy się w grudniu 2016 roku.

 

Najlepiej Nasriemu wiodło się za czasów Manuela Pellegriniego, czyli od 2013 do 2016 roku. Chilijczyk jest aktualnie trenerem West Ham United i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie mógł skorzystać z usług byłego podopiecznego. Nasri od początku listopada trenuje razem z klubem, a po przejściu testów medycznych ma podpisać kontrakt na sześć miesięcy z opcją przedłużenia.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie