Magazyn EBL: Góra jest Zielona, a Josh łowi ryby. Kliknij i oglądaj

Koszykówka

Stelmet Enea BC rozbił 113:93 Arkę Gdynia i jest ligowym liderem, a my wpadliśmy do Zielonej Góry, by porozmawiać z Michałem Sokołowskim i obejrzeć nową halę. Na innych parkietach były niespodzianki z pokazem dobrej obrony (Legia) i ofensywne pogromy (Stal). W magazynie oceniamy też transfery czołowych klubów i poznajemy historię Josha Bostica. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sobotni hit - mecz Stelmetu z Arką - był jednostronny, ale stał się dobrym punktem wyjścia do szerszego spojrzenia na zespół trenera Igora Jovovicia. Zielonogórzanie są innym zespołem niż w minionym sezonie, grają z większą pasją, mają lepszą atmosferę. Także dzięki Michałowi Sokołowskiemu - MVP października opowiedział nam o wyzwaniach, które spotkał w Zielonej Górze.

 
W najnowszym odcinku magazynu przyjrzeliśmy się bliżej Legii i Stali. Warszawianie są pozytywnym zaskoczeniem początku sezonu, a Stal - nie tylko zwycięstwami, ale także transferem Nemanji Jaramaza - potwierdza, że znów ma medalowe ambicje. O to, co dobrze działa w obu zespołach zapytaliśmy trenerów - Tane Spaseva oraz Wojciecha Kamińskiego.
 
Spotkaliśmy się także z Joshem Bosticiem, jednym z najlepszych nowych graczy, którzy zadebiutowali w tym sezonie w EBL. Doświadczony Amerykanin ma ciekawą osobowość i zainteresowania.
 
Magazyn Energa Basket Ligi - we wtorki o 23.00 w Polsacie Sport.
Łukasz Cegliński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie