"Glik został potraktowany bardzo niesprawiedliwie"

Piłka nożna

Roman Kołtoń w "Prawdzie Futbolu" wywołał temat spożywania alkoholu wśród piłkarzy. - Czy zawodnicy piją tylko wodę mineralną? Pewnie nie, ale ten kto może i lubi się napić, ten sobie od czasu do czasu popija. Wszystko jest dla ludzi i to co nastąpiło w przypadku Kamila Glika jest wielką niesprawiedliwością - stwierdził nasz ekspert.

Przypomnijmy, że stoperowi reprezentacji Polski zarzucano, że kontuzja, której nabawił się przed mundialem nie była związana z upadkiem na treningu, tylko nocną zabawą zakrapianą alkoholem. - Niesłusznie wrzucono w przestrzeń publiczną bzdurę, że Kamil doznał urazu podczas imprezy alkoholowej. Pytanie jak z tym walczyć? - zastanawiał się redaktor Kołtoń.

 

Dziennikarz Polsatu Sport stanął w obronie gracza AS Monaco. - Nie mówi się o tym, że przez dwa lata Glik osiągnął wiele w klubie, w którym jest wzorem. Zdobył mistrzostwo oraz wicemistrzostwo Francji. Ponadto grał półfinale Ligi Mistrzów. Jest bardzo odpowiedzialny, ma dziecko, a teraz spodziewają się z żoną drugiego potomka. Wszystko przesłania bzdurna informacja o libacji alkoholowej - zaznaczył gospodarz "Prawdy Futbolu".

 

Cała wypowiedź z ostatniego odcinka cyklu "Prawda Futbolu" w załączonym materiale wideo.

 

Oficjalny kanał "Prawdy Futbolu" wraz ze wszystkimi odcinkami dostępny pod tym LINKIEM.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie