Grand Prix w Hadze bez kontuzjowanej Perenc

Sporty walki
Grand Prix w Hadze bez kontuzjowanej Perenc
fot. PAP

W 18-osobowym składzie wystąpią polscy judocy w zawodach Grand Prix w Hadze, które odbędą się od piątku do niedzieli. W Holandii zabraknie Agaty Perenc (52 kg), która kilka dni temu zajęła trzecie miejsce w turnieju tej samej rangi w Taszkencie.

- Powodem absencji Perenc jest niegroźny uraz, którego doznała podczas turnieju w Uzbekistanie - poinformował PAP trener reprezentacji Mirosław Błachnio.

 

W ostatnich tygodniach zawodniczka Polonii Rybnik wywalczyła także drugą pozycję w GP w Cancun. Oprócz Perenc, szansę na start w grudniowym mastersie w chińskim Kantonie (wystąpi po 16 najlepszych zawodniczek i zawodników ze światowego rankingu) mają Anna Borowska (57 kg), Agata Ozdoba-Błach (63 kg), Beata Pacut (78 kg) i Maciej Sarnacki (+100 kg).

 

Ostateczna lista uczestników mastersa opublikowana zostanie po imprezie Grand Slam w japońskiej Osace pod koniec listopada.

 

W Hadze rywalizować będą m.in. Borowska, Ozdoba-Błach, Michał Bartusik (73 kg), Damian Szwarnowiecki (81 kg), Rafał Kozłowski i Piotr Kuczera (obaj 90 kg) i Sarnacki.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze