MB Boxing Night: Nowe miejsce "Wojny Domowej"!

Sporty walki
MB Boxing Night: Nowe miejsce "Wojny Domowej"!
fot. Cyfrasport

Gala MB Boxing Night odbędzie się 22 grudnia. Mateusz Borek poinformował, że do wydarzenia dojdzie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. - Chcemy pozostać w Radomiu. Obiecaliśmy tę galę i słowa dotrzymamy - mówi organizator.

Początkowo gala MB Boxing Night miała być premierowym wydarzeniem na nowym obiekcie sportowym w Radomiu. Budowy jednak przeciągały się tygodniami, a ciągła niepewność - pomimo zapewnień wykonawcy - zmusiła Borka do przełożenia gali. Ostatecznie gala, pierwotnie zaplanowana na 17 listopada, odbędzie się 22 grudnia.

 
- Nie mogę czekać do samego końca i trzymać w niepewności wszystkich zainteresowanych. Zdałem sobie sprawę, że pewnych rzeczy związanych z budową obiektu nie jestem w stanie przeskoczyć - mówił organizator w rozmowie z Polsatsport.pl.
 
Wielką niewiadomą pozostawało jednak miejsce wydarzenia. Ze względu na porozumienie z władzami miasta priorytetem cały czas pozostawał Radom. - Porozumiałem się już również z innym miastem. Przedstawiciele tej lokalizacji wiedzieli jednak o tym, że priorytetem jest Radom - zdradzał Borek.
 
W mediach społecznościowych MB Promotions otrzymaliśmy odpowiedź na nurtujące kibiców pytanie. "Wojna Domowa" odbędzie się 22 grudnia w Radomiu. Wpływ na decyzję Borka z pewnością miały dobre kontakty z władzami miasta, ale również zaufanie do m.in. lokalnych pięściarzy, którzy cały czas pozostają do dyspozycji promotora.
 
- Dziękuję Panu Prezydentowi za zaufanie i wspólne wyjście z trudnej sytuacji. Nie chcemy się wycofać z organizacji wydarzenia, bo szanujemy kibiców i ciężką pracę wykonaną przez zawodników. Obiecaliśmy tę galę i słowa dotrzymamy. Na święta każdy musi mieć dobry humor - kibice, zawodnicy, a my czyste sumienie - czytamy w oświadczeniu.
 
Jedyną niewiadomą pozostaje nazwisko rywala Adama Balskiego, który miał zmierzyć się z Nikodemem Jeżewskim. Trwają intensywne poszukiwania przeciwnika, ale według naszych informacji ofert nie brakuje, a ostateczne decyzje mogą zostać podjęte już w najbliższych dniach.
 

 

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze