Grosicki rozbawił do łez Brzęczka i dziennikarzy (WIDEO)

Piłka nożna

Kamil Grosicki podczas środowej konferencji prasowej, źle zrozumiał pytanie jednego z dziennikarzy. Michał Białoński, który zwracając się do gracza Hull City stwierdził, że "Czesi nie mają dziś takich gwiazd jak Poborsky...", na co "Grosik" odparł: - Podolski? To chyba w innej reprezentacji? Uczestnicy konferencji, w tym selekcjoner Jerzy Brzęczek długo nie mogli przestać się śmiać.

Środowe spotkanie Grosickiego z dzienikarzami, na którym był obecny również trener Brzęczek na długo pozostanie w pamięciu kibiców i dziennikarzy. Redaktor Białoński zapytał 30-letniego skrzydłowego, czy ten potrafi podać nazwiska czeskich zawodników. Następnie stwierdził, że w kadrze naszych sąsiadów z Południa próźno doszukiwać się gwiazd typu - Karel Poborsky.

 

Na co 62-krotny reprezentant Biało-Czerwonych stwierdził: - Podolski? To chyba w innej reprezentacji? Reakcja przebywających w sali dziennikarzy oraz członków sztabu szkoleniowego była bardzo spontaniczna. Wszyscy wybuchli śmiechem. Szczególnie wypowiedź Grosickiego rozbawiła selekcjonera Brzęczka, który niemal płakał ze śmiechu. Wieloletni kadrowicz sam śmiał się ze swojej pomyłki, którą natychmiast sprostował.

 

Zabawna sytuacja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze