ATP Finals: Bryan/Sock - Herbert/Mahut. Transmisja na Polsatsport.pl

Tenis
ATP Finals: Bryan/Sock - Herbert/Mahut. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Przed nami kolejne wielkie emocje z tenisem na najwyższym światowym poziomie. W piątkowy wieczór czeka nas bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w rozgrywkach debla ATP Finals w Londynie. O godz. 19:00 para Mike Bryan i Jack Sock zmierzy się z Pierre-Hugues Herbert oraz Nicolasem Mahutem. Transmisja na Polsatsport.pl.

Oba duety mają na swoim koncie dwa rozegrane spotkania. Amerykanie najpierw pokonali w dwóch setach Marcelo Melo oraz Łukasza Kubota, a następnie w takim samym stosunku uporali się z Oliverem Marachem i Mate Paviciem. Nieco inaczej wygląda bilans francuskiej pary, która przegrała 0:2 z Marachem i Paviciem, a następnie w analogicznym stylu wygrała z Melo i Kubotem.

 

Do fazy półfinałowej awansują dwie najlepsze pary z dwóch grup. O ile Bryan i Sock są pewni gry na tym etapie, o tyle sytuacja Herberta i Mahuta jest o wiele bardziej skomplikowna, ponieważ mają tyle samo punktów co Marach/Pavic oraz Melo/Kubot. To oznacza, że w przypadku ich porażki, o ich losie zadecyduje bilans setów oraz gemów.

 

Obie pary już rywalizowały ze sobą w tym roku, a miało to miejsce nie tak dawno, bo 2 listopada w ramach turnieju ATP w Paryżu. Wówczas po trzysetowym boju lepszy okazał się tandem z USA. Jak będzie tym razem?

 

Mecz Bryan/Stock - Herbert/Mahut od godz. 19:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze