Wanio: Presja spoczywa na drużynach, które jeszcze z Resovią nie grały

Siatkówka

- Presja spoczywa teraz na tych drużynach, które z Asseco Resovią Rzeszów jeszcze nie grały. Jeżeli zespół MKS Będzin, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli wygrał z tą drużyną na wyjeździe 3:0, to nikt nie będzie chciał być gorszy - powiedział w programie "7 Strefa" Krzysztof Wanio.

Od początku sezonu Resovia zawodzi na całej linii. Drużyna z Rzeszowa wciąż czeka na przełamanie i pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Rzeszowianie wlali nadzieję w serca kibiców ostatnim meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Po zaciętym meczu podopieczni Gheorghe'a Cretu ulegli utytułowanym rywalom 2:3, ale ich postawa to pozytywny sygnał dla fanów.

 

- Presja spoczywa teraz na tych drużynach, które z Asseco Resovią Rzeszów jeszcze nie grały. Jeżeli zespół MKS-u Będzin, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli wygrał z tą drużyną na wyjeździe 3:0, to nikt nie będzie chciał być gorszy - stwierdził Wanio.

 

Przed siatkarzami Resovii wyjazdowy mecz z zajmującym dziewiąte miejsce w tabeli Treflem Gdańsk. Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów w piątek od godziny 18:00 w Polsacie Sport News.

 

Cały fragment magazynu "7 Strefa" w załączonym materiale wideo.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze