Zero zwycięstw, dwa remisy, trzy porażki - bilans Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera reprezentacji Polski nie wygląda najlepiej. Wydawało się, że czwartkowe starcie z Czechami będzie idealnym momentem na przełamanie. Rywale mieli swoje problemy, ale i tak okazali się lepsi - po trafieniu Jakuba Jankto wygrali 1:0. To był tylko mecz towarzyski, ale jednak uwypuklił ewidentne braki w kadrze.

 

We wtorek Polaków czeka ostatni mecz w Lidze Narodów - na wyjeździe zmierzą się z Portugalią. O zwycięstwo będzie szalenie trudno, zwłaszcza że niepewny jest występ Roberta Lewandowskiego. Ze względu na uraz kolana nasz najlepszy napastnik może nawet nie polecieć z drużyną do Guimaraes!

 

Co powinien zrobić Brzęczek? O fachową analizę zadba świetny zespół. Program poprowadzi Bożydar Iwanow, gościem specjalnym będzie Marek Jóźwiak, a wśród ekspertów znajdą się Roman Kołtoń, Tomasz Hajto oraz Artur Wichniarek.

 

Transmisja Cafe Futbol od 11.00 w Polsacie i na Polsatport.pl. Po zakończeniu części telewizyjnej Dogrywka Cafe Futbol tylko na Polsatsport.pl!