Najgorsza akcja kolejki? Kiks siatkarzy PGE Skry rozbawił nawet Wlazłego (WIDEO)

Siatkówka

Spotkanie 8. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa (3:0) nie stało na najwyższym poziomie. Sporo było błędów, chaotycznej gry, a kwintesencją tej konfrontacji była jedna z akcji w końcówce trzeciego seta, zakończona nieudaną wystawą Artura Szalpuka i próbą ataku w wykonaniu Renee Teppana.

Estoński atakujący Teppan ma w tym sezonie odciążyć Mariusza Wlazłego. W swych pierwszych meczach na polskich parkietach nie imponował wielką formą. W spotkaniu przeciwko ONICO było już jednak znacznie lepiej, choć fragmenty dobrej gry i skuteczne ataki, przeplatał prostymi błędami. Jeden z nich to wspomniany, zupełnie nieudany atak w końcówce meczu, warto jednak dodać, że siatkarza PGE Skry rozgrzesza fatalna wystawa Szalpuka, wykonana po bardzo chaotycznej wymianie. Całość wyglądała wręcz komicznie, bo rozbawiła nawet siatkarzy siedzących na ławce rezerwowych PGE Skry…

 

–To była kwintesencja dzisiejszego spotkania. Obok dobrych akcji mieliśmy też takie, które nie powinny się zdarzać – podsumował tę akcję Tomasz Swędrowski.

 

Bełchatowianie w meczu z przeciętnie grającą drużyną ONICO Warszawa radzili sobie jednak na tyle dobrze, że wejście Wlazłego na parkiet nie było konieczne. Teppan w całym spotkaniu wywalczył 17 punktów (w tym 2 zagrywką i 1 blokiem), z 24 ataków zdobył 14 punktów (58% skuteczności).  

 

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie