PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W sobotę w Bydgoszczy spotkają się drużyny, którym na razie w PlusLidze się nie wiedzie. Gospodarze w siedmiu meczach zdobyli zaledwie pięć punktów, GKS ma dwa więcej, ale jego sytuacja w tabeli nie satysfakcjonuje ani kibiców, ani samych zawodników. Zapowiada się więc emocjonujący mecz, bo dla obu ekip każdy punkt jest na wagę złota. Transmisja na Polsatsport.pl

Bydgoszczanie po kapitalnym początku sezonu, gdy wygrali z PGE Skrą i z Cuprum, zdecydowanie obniżyli loty. Nastroje w zespole Jakuba Bednaruka zmieniły się radykalnie. Euforię zastąpiło rozczarowanie i duży niepokój, bo drużyna przegrała pięć kolejnych spotkań. Chemik zajmuje w tabeli PlusLigi dwunaste miejsce, a w siedmiu spotkaniach przegrał aż osiemnaście setów. Wygrał zaledwie osiem. Nad zamykającym stawkę MKS-em Będzin bydgoszczanie mają tylko punkt przewagi. W sobotę nadarza się okazja, by nieco tę różnicę powiększyć, GKS Katowice z pewnością jest drużyną, z którą Chemik może sobie poradzić. 

 

Podopieczni Piotra Gruszki nie grają na miarę oczekiwań trenera, kibiców i swoich. W trzech poprzednich meczach wysoko przegrywali, a ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli 22 października, pokonując kompletnie rozbitą wtedy drużynę Asseco Resovii. Z pewnością w katowickim zespole panuje takie samo przekonanie, jak w ekipie gospodarzy. Jak nie teraz, to kiedy? Spotkanie z Chemikiem to idealna okazja by przełamać fatalną passę. 

 

Mecz w Bydgoszczy będzie jednym z tych "wyjątkowych". Obie ekipy prowadzą bowiem polscy trenerzy, a w PlusLidze należą oni do zdecydowanej mniejszości. Nieczęsto zdarza się więc taki trenerski, polsko-polski pojedynek.

 

Transmisja meczu Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice na Polsatsport.pl od godziny 17.30.   

 

 

 

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie