Żółta i czerwona kartka w jednej akcji! Brutalny wślizg i cios głową Albańczyka (WIDEO)

Piłka nożna

Bywały już przypadki, w których piłkarze oglądali dwie żółte kartki w odstępie kilkudziesięciu sekund, jednak Mergim Mavraj przebił wszystkich. Albański obrońca ostro zaatakował szkockiego rywala w 23. minucie, jednak zanim sędzia zdążył pokazać mu żółty kartonik, ten był już w dużo większych tarapatach...

Całe zajście miało miejsce w spotkaniu Albania - Szkocja w ramach Ligi Narodów. Mavraj ostro zaatakował Jamesa Forresta w środku pola i sędzia był zdecydowany, aby pokazać mu żółtą kartkę. Rozpędzony 32-latek nie zgadzał się jednak z decyzją, będąc przekonanym o swojej niewinności.
 
Sfrustrowany biegł dalej i natknął się na kolejną przeszkodę. Ryan Christie był wyraźnie oburzony wejściem w nogi swojego kolegi z zespołu i postanowił dać wyraz niezadowolenia, przepychając Mavraja barkiem.
 
Albańczyk był jednak na tyle wściekły, że uderzył kolejnego przeciwnika głową. Christie padł na murawę, a arbiter tuż po pokazaniu żółtego kartonika za pierwsze przewinienie, zmuszony był wyrzucić Albańczyka z boiska po dużo gorszym zachowaniu.
 
Po zejściu z boiska kapitana gra gospodarzy się posypała, a Szkoci wyszli na czterobramkowe prowadzenie.
 
Dwie kartki Albańczyka w jednej akcji w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze