W miniony piątek Tomasz Babiloński przedstawił bohaterów historycznej walki o pas mistrza organizacji Babilon MMA w kategorii do 77 kg. O trofeum powalczą Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. W drugiej walce wieczoru będzie równie ciekawie.

 

Naprzeciwko siebie staną Berserkerzy z Bielska i Szczecina. Pierwszy z nich to Rafał Haratyk z Daas Berskers Team Bielsko-Biała. Podopieczny Damiana Herczyka to jedna z gwiazd Babilon MMA. Haratyk notuje serię 3 zwycięstw z rzędu. Pokonał kolejno Łukasza Bieńkowskiego, Johana Romminga i Marcina Naruszczkę, któremu zrewanżował się za porażkę sprzed lat. Aktualnie "Polish Tank" ma na koncie 10 zwycięstw, 3 porażki i 2 remisy.

 

Rywal Haratyka reprezentuje szczeciński Berserkers Team. Zawodnik trenujący pod okiem legendy polskiego MMA Piotra Bagińskiego toczył ostatnio emocjonujące boje na galach ACB. W ostatnim starciu pokonał Dana Hope'a przez poddanie. Jak przystało na członka Berserkers Team Szczecin, Różański imponuje w parterze. Przez poddania wygrał 7 pojedynków. W zawodowej karierze odniósł 10 zwycięstw i doznał dwóch porażek.

 

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety można nabywać na stronie eventim.pl. Nazwiska kolejnych bohaterów gali zostaną ogłoszone wkrótce.