Hajto oburzony na kadrę U-21! "Kiedy coś wygrają?"

Piłka nożna

Reprezentacja Polski do lat 21 toczy barażową batalię z Portugalią o awans do mistrzostw Europy. Po przegranym spotkaniu przed własną publicznością szanse na awans zespołu Czesława Michniewicza są bardzo niskie, a w magazynie Cafe Futbol zespół ten skrytykował Tomasz Hajto...

Mecze barażowe zespołu do lat 21 z Portugalią są ważne. Nie oszukujmy się, każdy sukces reprezentacyjny jest na wagę złota. Jeżeli ci młodzi zawodnicy odnieśliby sukces z Portugalią, wtedy uwierzyliby w swoje możliwości. Ci zawodnicy, którzy nie byli w stanie ograć Wysp Owczych w kwalifikacjach, mają według nas stworzyć szkielet dorosłej reprezentacji. Sami sobie zaprzeczamy - rozpoczął temat Artur Wichniarek.
 
- Jakbyś tak powiedział w Niemczech, Anglii czy Hiszpanii, to by cię wyśmiali. Artur, idziesz ze skrajności w skrajność. Ktoś stworzył legendę o reprezentacji do lat 21. Przyjeżdża do nas Portugalia, przegrywamy i powtarzamy sobie: fajnie to wyglądało w drugiej połowie. Tam jest różnica przestrzeni piłkarskiej. Tam niektórzy już są gwiazdami - mocno powiedział Tomasz Hajto.
 
- Co on gada? Tomek, co ty chcesz od piłkarzy młodzieżówki? - skontrował Roman Kołtoń, który wziął młodych zawodników w obronę. - Zobaczymy, kiedy coś wygrają... - brzmiała odpowiedź byłego reprezentanta.
 
- Cały czas powtarzamy, że zawodnicy U21 już powinni być w kadrze Brzęczka. Jeżeli selekcjoner wysłałby im powołania, trener Czesław Michniewicz nie powinien mieć nic do gadania. Tylko dlaczego nie ma tych powołań? - smutnym akcentem zakończył Hajto.
 
Fragment magazynu Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze