Wichniarek: Dobrze, że Polska spadła do Dywizji B. Na razie nie zasługujemy na miejsce w elicie

Piłka nożna

Wtorkowy mecz z Portugalią będzie dla Polaków pożegnaniem z Dywizją A Ligi Narodów. Zdaniem naszego eksperta Artura Wichniarka dobrze się stało, że Biało-Czerwoni opuszczą elitę, bo na tę chwilę do niej nie pasują. - Na razie nie zasługujemy na miejsce w takim gronie. Poziom, który teraz prezentujemy sprawia, że w tej chwili bardziej odpowiednia jest dla nas Dywizja B - zaznacza ekspert.

- Przypominam sobie wypowiedź Roberta Lewandowskiego, że nie do końca nie wiadomo, o co chodzi w tej Lidze Narodów. Po co ona została stworzona i tego typu tłumaczenia. Trochę jakby chciał tłumaczyć przez to porażki naszej reprezentacji. Liga Narodów obroniła się szczególnie w niedzielę takimi meczami jak Anglia - Chorwacja i Szwajcaria - Belgia. Fakt, że gra się o punkty zawsze lepiej działa na piłkarzy niż kiedy biorą oni udział w starciach towarzyskich - uważa były napastnik Biało-Czerwonych.

 

Ponadto były gracz m.in. Herthy Berlin twierdzi, że Polska w tej chwili nie pasuje do elity Ligi Narodów. - Na tę chwilę dobrze się stało, że Polska spadła z Dywizji A. Na razie nie zasługujemy na miejsce w elicie. Dywizja B na tym poziomie jest dla nas bardziej odpowiednia - zakończył Wichniarek.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie