Trzęsienie ziemi w Portugalii! 2:0 dla Polski po ośmiu minutach (WIDEO)

Reprezentacja Polski do lat 21 rewelacyjnie rozpoczęła rewanżowe spotkanie z Portugalią o awans na mistrzostwa Europy. Po ośmiu minutach Biało-Czerwoni prowadzili 2:0! Gole strzelili Krystian Bielik oraz Dawid Kownacki.

W pierwszym meczu podopieczni Czesława Michniewicza zagrali dobrze, ale po głupim błędzie przegrali z faworytem 0:1. Nasz selekcjoner był jednak dobrej myśli i zapowiadał, że w rewanżu wszystko jest możliwe. Polacy jechali z dużą nadzieją, wiarą we własne umiejętności - jak widać to szybko zaprocentowało...

W przeciwieństwie do spotkania w Zabrzu, Polacy rozpoczęli bardzo odważnie. Już w piątej minucie Filip Jagiełło idealnie dośrodkował z rzutu rożnego, a najwyżej wyskoczył Krystian Bielik. Piłka wpadła do siatki, a Portugalczycy byli w szoku. Na tyle dużym, że po kilkudziesięciu sekundach Joel Pereira ponownie musiał wyciągać futbolówkę z siatki!

Tym razem kapitalnie centrował Szymon Żurkowski, a idealnie głową uderzył Dawid Kownacki. Szok! Po ośmiu minutach Portugalia przegrywała z Polską 0:2.