Carrasco przeprosił kolegę z drużyny za złamanie nosa... po trzech miesiącach

Piłka nożna
Carrasco przeprosił kolegę z drużyny za złamanie nosa... po trzech miesiącach

Yannick Carrasco przeprosił swojego kolegę z chińskiej drużyny Dalian Yifang za... złamanie nosa. Do wypadku doszło w sierpniu, ale sprawa ujrzała światło dzienne dopiero we wtorek, gdy Belg zamieścił w internecie filmik z przeprosinami.

- To się zdarzyło podczas treningu. Mieliśmy małą sprzeczkę, która zakończyła się kontuzją nosa Jina Pengxianga - powiedział reprezentant Belgii.

 

- Uważam, że Jin Pengxiang jest dobrym piłkarzem i bardzo dobrą osobą. Chcę go przeprosić. W piłce nożnej, w trakcie treningów, czasami dochodzi do takich sytuacji. Mam nadzieję, że Jin szybko wróci do zdrowia - dodał.

 

Wypadek zdarzył się na początku sierpnia. Od tego czasu 28-letni Jin nie wystąpił w żadnym meczu Dalian Yifang.

 

Drużyna uniknęła degradacji z ekstraklasy w ostatniej kolejce ligowej, 11 listopada, dzięki wygranej 2:0 z Changchun. Jedną z bramek zdobył Carrasco.

 

W lutym 25-letni Belg niespodziewanie przeszedł do Dalian Yifang z Atletico Madryt, choć należał do podstawowych zawodników hiszpańskiego zespołu. Grał w tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji, w których "Czerwone Diabły" zajęły najwyższe w historii trzecie miejsce.

AŁ, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze