Tak się bawi kadra Michniewicza. Zrobili "wesoły autobus" (WIDEO)

Piłka nożna
Tak się bawi kadra Michniewicza. Zrobili "wesoły autobus" (WIDEO)
fot. PAP

Reprezentacja Polski U-21 po pokonaniu Portugalii (3:1) na jej terenie, zapewniła sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Nic, więc dziwnego, że podopieczni Czesława Michniewicza byli w świetnych nastrojach. Na kanale związkowym "Łączy nas piłka" kibice mogą zobaczyć podróż "wesołego autobusu", którym jechali Biało-Czerwoni.

Wtorkowy wieczór był dla naszej reprezentacji młodzieżowej niezwykle udany. Niewielu wierzyło w tak optymistyczny scenariusz, że reprezentacja Polski U-21 w rewanżowym meczu barażowym do Euro 2019 pokona na wyjeździe Portugalię i wywalczy awans do przyszłorocznego turnieju.

 

Młodzi reprezentanci, nie potrafili ukryć swojej wielkiej radości. Zabawa rozpoczęła się od razu po końcowym gwizdku. Jeszcze weselej było podczas podróży autobusem. - Wesoły autobus odjechał z przystanku Chaves. Następna stacja: mistrzostwa Europy we Włoszech! - zamieszczono wpis na Twitterze kanału "Łączy nas piłka".

 

Pogromcy Portugalczyków szczególnie upodobali się piosenkę zespołu Stauros pt. "Jaki tu spokój". Na nagraniu można dostrzec jak wokalnie radzą sobie m.in. Dawid Kownacki, Kamil Jóźwiak czy Kamil Grabara.

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze