Plebiscyt Przeglądu Sportowego: Jak oddawać głosy?

Inne

Podczas czwartkowej konferencji poznaliśmy nazwiska 20 kandydatów do tytułu Najlepszego Sportowca Roku w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Laureatów poznamy 5 stycznia 2019 roku podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu. Głosowanie już trwa. Jak oddawać głosy?

Kataryna Zasada - Jamróz, EY Polska:

 

To szczególny plebiscyt, przede wszystkim ze względu na bogatą tradycję i na fakt, że to Państwo wybieracie najlepszego sportowca. W jaki sposób oddać głos?

 

Możecie Państwo głosować za pomocą tradycyjnych kuponów drukowanych codziennie w "Przeglądzie Sportowym" oraz wybranych wydaniach "Faktu". Kupony drukowane będą w dniach 23 listopada – 24 grudnia.

 

Możecie Państwo głosować online, na stronach przegladsportowy.pl i polsatsport.pl, jednak nie częściej, niż raz na 24 godziny.

 

Możecie też Państwo głosować przez SMS wysyłany na numer 7320, wpisując w treści numer kandydata. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że głosy oddawane przez kupony w tradycyjnej, papierowej formie, są punktowane wyżej niż głosy oddawane poprzez SMS, czy te w formule online.

 

Pierwszy etap głosowania właśnie się rozpoczyna i zakończy się 4 stycznia 2019 r. o godzinie 17.00. Drugi etap głosowania rozpocznie się w piątkowy wieczór, 5 stycznia, podczas otwarcia Gali Mistrzów Sportu. Tutaj będziecie mogli Państwo głosować wyłącznie poprzez SMS i wyłącznie na finałową "dziesiątkę", która zostanie wyłoniona w pierwszym etapie głosowania.

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku [TUTAJ].

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze