Kszczot wygłosił mowę motywacyjną do... kibiców (WIDEO)

Inne

Współprowadzący czwartkową konferencję przed 84. Plebiscytem Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku - Michał Pol ujawnił, że Adam Kszczot oprócz tego, że spełnia się na bieżni, prowadzi również nową działalność specjalizującą się w mowie motywacyjnej. Tym samym redaktor Pol sprowokował naszego lekkoatletę do wygłoszenia takiej mowy.

Lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów nie dał się prosić i z wielką ochotą wygłosił mowę motywacyjną dla widzów Polsatu Sport i czytelników Polsatsport.pl oraz "Przeglądu Sportowego". - Moi drodzy teraz już nie ma czasu na nerwy. Wszystko, co mogliśmy zrobić z naszej strony zostało wykonane, teraz wszystko w Waszych rękach. Dosłownie i w przenośni. Głosujcie na nas, my staramy się przez cały rok dowodzić tego, że warto z nami być i nas oglądać. Przede wszystkim jesteśmy dla Was. Potrzebujemy tego, żebyście głosowali i byli z nami do samego finału Plebiscytu. Trzymam za Was kciuki - powiedział brawurowo Kszczot.

 

Szczególnie Paulina Chylewska była pod wrażeniem umiejętności lingwistycznych 29-letniego sportowca. - Nie wiem jak ty Michał, ale ja czuję się zagrożona. Mam wrażenie, że tracimy robotę, po tym co Adam zaprezentował - żartowała nasza dziennikarka. 

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku [TUTAJ].

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie