"Od ONICO wymaga się zwycięstw, ale tę drużynę stać na sukces"

Siatkówka

- Uważam, że biorąc pod uwagę szeroki i wyrównany skład oraz doświadczonego trenera z sukcesami, najlepsza "szóstka" jest w zasięgu warszawian - przyznał w "Prawdzie Siatki" Wojciech Drzyzga.

W rozgrywanym awansem spotkaniu 14. kolejki PlusLigi ONICO Warszawa pokonało na wyjeździe drużynę Cuprumu Lubin 3:1. Dla podopiecznych Stephane'a Antigi było to piąte zwycięstwo w sezonie. Warszawianie są na szóstym miejscu mają jednopunktową przewagę nad Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.

 

- Czy ONICO Warszawa ma szansę znaleźć się na koniec sezonu zasadniczego w pierwszej szóstce najlepszych drużyn PlusLigi - dopytywał Marcin Lepa.

 

- Oczekiwania względem ONICO są duże i od tej drużyny wymaga się dobrej gry i regularnych zwycięstw. Przed sezonem zespół budowano z zamiarem poprawienia wyniku sprzed roku. Uważam, że biorąc pod uwagę szeroki i wyrównany skład oraz doświadczonego trenera z sukcesami, najlepsza "szóstka" jest w zasięgu warszawian. Podstawowym warunkiem do uzyskania dobrego wyniku na koniec rozgrywek jest także wyeliminowanie problemu zbyt częstych kontuzji. To jeden z czynników, który w zeszłym sezonie zepchnął ONICO poza grupę walczącą o tytuł mistrza Polski - powiedział Drzyzga.

 

Fragmenty "Prawdy Siatki" w załączonym materiale wideo. Cały odcinek pod TYM LINKIEM.

 

Fragment pochodzi z cyklu "Prawda Siatki", którego oficjalny kanał Youtube znajdziecie pod tym LINKIEM.
 
kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie