PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfra Sport

Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów w ramach dziewiątej kolejki rozgrywek PlusLigi. Gospodarze powalczą o drugie zwycięstwo w sezonie i wyjście ze strefy spadkowej. Dla gości jest to mecz o przełamanie po porażce z Jastrzębskim Węglem. Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Przed siatkarzami Indykpolu AZS Olsztyn wymagający okres. Po porażce z Jastrzębskim Węglem (1:3) i czterech dniach odpoczynku "Akademików" czeka wyjazdowy mecz z Asseco Resovią Rzeszów, która w zeszłym tygodniu przełamała się w spotkaniu z Treflem Gdańsk. Pięć dni później formę olsztynian w 1/16 Pucharu CEV sprawdzi PAOK Saloniki. Po ośmiu kolejkach drużyna z Warmii i Mazur zajmuje ósmą pozycję w tabeli.

 

Dołujący od początku sezonu rzeszowianie zwyciężyli w Gdańsku 3:1 i będą chcieli powtórzyć to przed własną publicznością, żeby rozpocząć mocno spóźniony marsz w górę tabeli. Ekipa z Podkarpacia to obecnie czerwona latarnia ligi. Wcześniej posadę trenera w klubie stracił Andrzej Kowal, którego na tym stanowisku zastąpił Gheorghe Cretu. Trzon zespołu stanowią Marcin Możdżonek i pozyskany przed startem rozgrywek Mateusz Mika.

 

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze