Kubica jest wszędzie! Oryginalna "cieszynka" graczy Rakowa (WIDEO)

Moto

Powrotem Roberta Kubicy do Formuły 1 żyje cały świat. Jak się okazuje nie tylko fani i eksperci F1, bowiem nawet w piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi pojawił się wątek polskiego kierowcy. Piłkarze Rakowa Częstochowa uczczcili powrót niespełna 34-latka do Formuły 1.

Kubica w sezonie 2019 będzie jeździł w teamie Williams, który umożliwił naszemu rodakowi powrót do F1 po niespełna dekadzie. Po tym jak Brytyjczycy ogłosili, że nasz rodak wraz z debiutującym w stawce George'm Russellem został kierowcą wyścigowym, posypała się fala gratulacji z całego świata.

 

Piłkarze Rakowa Częstochowa również nie pozostali obojętni na powrót Kubicy do elity. "Cieszynka", którą zaprezentował strzelec gola Szymon Lewica wraz z kolegami w wygranym meczu z Chojniczanką Chojnice (1:0) pokazuje, że podopieczni Marka Papszuna również ulegli "Kubicomanii".

 

Częstochowianie są na najlepszej drodze do wywalczenia awansu do Ekstraklasy. W tym momencie Raków jest liderem i ma aż 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli ŁKS-em Łódź. Beniaminek Fortuna 1 Ligi ma jednak jedno spotkanie rozegrane mniej.

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze