Liga Mistrzów: Szalony mecz! Szachtar Donieck wygrał rzutem na taśmę

Szachtar Donieck po piętnastu minutach prowadził z TSG 1899 Hoffenheim 2:0 i wydawało się, że odniesie łatwe zwycięstwo... Gospodarze wzięli się w garść i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Już w doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa gości strzelił Taison, dzięki czemu jego drużyna zachowała szanse na wyjście z grupy.

TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck 2:3 (2:2)
Bramki: Kramarić 17, Zuber 40 - Ismaily 14, Taison 15, 90+2

TSG 1899 Hoffenheim: Oliver Baumann - Ermin Bicakcić, Kevin Vogt, Nico Schulz (85. Vincenzo Grifo) - Pavel Kaderabek, Havard Nordtveit (84. Florian Grillitsch), Kerem Demirbay, Andrej Kramarić, Steven Zuber (77. Reiss Nelson) - Ishak Belfodil, Adam Szalai

Szachtar Donieck: Andriy Pyatov - Mykola Matviyenko, Davit Khocholava, Sergii Kryvtsov, Ismaily - Maycon, Taras Stepanenko (77. Alan Patrick) - Oleg Danchenko, Viktor Kovalenko (85. Dentinho), Taison - Junior Moraes

Żółte kartki: Szalai, Vogt, Demirbay - Stepanenko, Matviyenko, Kryvtsov, Danchenko, Pyatov
Czerwona kartka: Szalai (60, za drugą żółtą)