Liga Młodzieżowa UEFA: Polak strzelił kolejnego gola dla Bayernu! (WIDEO)

Reprezentant Polski do lat 20 po raz kolejny błysnął w Lidze Młodzieżowej UEFA. Marcel Zylla strzelił gola w meczu Bayern Monachium - Benfica, ale jego ekipa tylko zremisowała 2:2.

Przed piątą kolejką Zylla miał na koncie dwa gole w fazie grupowej. Jak się okazało w starciu z faworyzowaną Benfiką dołożył kolejne trafienie, kiedy to na dziesięc minut przed końcem wykorzystał fantastycznie podanie Joshuy Zirkzee. Polak znalazł się sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował dogodnej sytuacji. To była bramka na 2:1 dla Bawarczyków.

Jeszcze przed przerwą gola dla Portugalczyków strzelił Nuno Santos. W drugiej połowie wyrównał asystujący Zylli Zirkzee, a później bramkę dorzucił właśnie Polak. Wydawało się, że Bayern dowiezie wygraną do końca, ale w ostatniej minucie wyrównał Ronaldo Camara.

Przed ostatnią serią gier w grupe E prowadzi Ajax (11 punktów). Bayern jest drugi, ale ma tyle samo punktów co Benfica (8). Stawkę zamyka AEK Ateny bez jakiejkolwiek zdobyczy.

Bramka Zylli oraz skrót w załączonych materiałach wideo.